Psychotechnika przy Mińskiej 15

Naszą pierwszą pracownię psychologiczną otworzyliśmy na Pradze Południe w 2012 roku przy ulicy Mińskiej 15 w Warszawie. Pracownia mieści się na parterze w dwupiętrowej kamienicy z 1891 roku u zbiegu ulic Mińskiej i Bliskiej (tuż przy ul. Grochowskiej)

Tutaj badania wykonuje:

Gabriel Stępień-Miernikowski

W 2010 roku ukończył psychologię w WSFiZ w Warszawie – specjalność psychologia społeczna. Uprawnienia do badań kierowców zdobył w 2012 roku na studiach podyplomowych w Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie.

Psychotechnika przy Mickiewicza 54

W 2018 roku otworzyliśmy drugą pracownię psychologiczną, tym razem na Żoliborzu przy ulicy Mickiewicza 54 w Warszawie. Jest to mała kameralna pracownia usytuowana na parterze dwupiętrowej kamienicy (500 metrów od pl. Wilsona w stronę Potockiej)

Tutaj badania wykonuje:

Paulina Stępień-Miernikowska

W 2010 roku ukończyła psychologię w WSFiZ w Warszawie – specjalność psychologia społeczna. Uprawnienia do badań kierowców zdobyła w 2012 roku na studiach podyplomowych na UKSW w Warszawie. W 2016 roku odbyła szkolenie dla psychologów uprawniające do badania osób ubiegających się o posiadanie broni.