Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, specjalistyczne badania psychologiczne muszą przejść pozytywnie wszystkie osoby ubiegające się o prawo jazdy w kategoriach: C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D i D+E. Obowiązek ten dotyczy dodatkowo wszystkich kategorii praw jazdy, jeśli dana osoba chce zatrudnić się w charakterze kierowcy, niezależnie od tego, czy w pracy będzie przewoziła tylko towary, czy innych pasażerów. W naszej placówce zajmujemy się przeprowadzaniem takich badań, które realizowane są przez najlepszych specjalistów, doświadczonych psychologów dbających o to, aby każdemu klientowi zapewnić najwyższy możliwy komfort.

Sprawdzenie predyspozycji do prowadzenia pojazdów

Celem tego typu testów jest przede wszystkim określenie zdolności psychofizycznych kandydata, sprawdzenie jego opanowania w sytuacjach stresujących czy po prostu refleksu. Każde wykonane w naszej pracowni badanie psychologiczne kandydatów na kierowców zawsze kończy się wystawieniem orzeczenia psychologicznego, dokumentu niezbędnego do przedłożenia przed rozpoczęciem ubiegania się o prawo jazdy. Niezbędne jest również pozwolenie wydane przez lekarza medycyny pracy, które można uzyskać u jednego z lekarzy z którymi współpracujemy.

Jak przygotować się do badań psychologicznych?

</div<
Na samo badanie na pewno należy zabrać ze sobą dowód osobisty, ale każda osoba powinna zgłosić się do nas również wypoczęta i dobrze wyspana. Przed badaniami psychologicznymi dla kandydatów na kierowców nie powinno się spożywać alkoholu ani przyjmować żadnych psychoaktywnych środków. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do osobistego odwiedzenia naszej pracowni.

KOGO BADAMY?
Wykonujemy badania psychologiczne kierowców, operatorów oraz innych osób. Nie jesteś pewien czy potrzebujesz takich badań? Śmiało zadzwoń, chętnie podpowiemy - tel. 508 444 628, ul. Mińska 15, Warszawa
Wykonujemy również badania psychologiczne na broń, dla prawników oraz ochrony.

Jeśli potrzebujesz takich badań, zadzwoń: 508 444 628