Osoby planujące zatrudnienie w charakterze instruktorów w szkołach nauki jazdy, muszą wykazywać się bardzo dużą odpornością na stres, logicznym myśleniem w każdej sytuacji oraz oczywiście doskonałym refleksem. Z tego powodu przepisy prawa bardzo dokładnie określają
warunki, jakie muszą spełnić osoby pracujące w tym zawodzie i jednym z istotniejszych są pozytywne wyniki badań psychologicznych instruktorów, które wykonujemy w naszej pracowni psychologicznej.

Kompleksowe testy i wydawanie orzeczeń

Nasz zespół psychologów posiada odpowiednie uprawnienia, a same testy przeprowadza w profesjonalny sposób, dokładnie badając sprawność psychotechniczną każdej osoby. Przed przystąpieniem do badania absolutnie nie powinno się spożywać alkoholu, a do tego na 24 godziny przed testem warto wypocząć i przede wszystkim dobrze się wyspać. Każdy test kończy się wydaniem orzeczenia psychologicznego, które w przypadku pozytywnego zaliczenia badań jest podstawą do uzyskania zatrudnienia w zawodzie.

Odnawianie już posiadanych uprawnień

Profesjonalnym badaniom psychologicznym muszą poddawać się nie tylko osoby dopiero planujące pracę w zawodzie. Obecni instruktorzy są zobowiązani do ich regularnego powtarzania i zgodnie z przepisami prawa odnowienie badań jest wymagane co:

• 5 lat dla osób poniżej 60 roku życia;
• 30 miesięcy dla osób powyżej 60 roku życia.

Ustawowe terminy mogą jednak ulegać skróceniu na wniosek samego lekarza, kiedy na przykład pojawią się wątpliwości związane ze zdolnościami osoby do dalszego wykonywania swojego zawodu. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pracowni. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi lekarzami i zawsze zapewniamy komfortowe warunki do realizacji testów.

KOGO BADAMY?
Wykonujemy badania psychologiczne kierowców, operatorów oraz innych osób. Nie jesteś pewien czy potrzebujesz takich badań? Śmiało zadzwoń, chętnie podpowiemy - tel. 508 444 628, ul. Mińska 15, Warszawa
Wykonujemy również badania psychologiczne na broń, dla prawników oraz ochrony.

Jeśli potrzebujesz takich badań, zadzwoń: 508 444 628