Zajmujemy się przeprowadzaniem specjalistycznych badań psychologicznych dla egzaminatorów, osób sprawdzających umiejętności kandydatów na przyszłych kierowców. Jest to praca niezwykle odpowiedzialna, wymagająca opanowania, refleksu i doskonałego radzenia sobie ze stresem. Wszystkie te predyspozycje są dokładnie sprawdzane podczas badań psychologicznych, które
składają się z części pisemnej oraz praktycznej z użyciem specjalnej aparatury.

Testy początkowe i odnawiające uprawnienia

Koniecznie należy pamiętać o tym, że badania psychologiczne egzaminatorów obowiązują nie tylko te osoby, które dopiero chcą podjąć pracę w tym zawodzie. Pozytywne ich przejście umożliwia otrzymanie uprawnień do wykonywania pracy, ale tylko na określony czas. Zgodnie z ustawą, badania muszą zostać odnowione po upływie:

5 lat, jeśli egzaminator ma mniej niż 60 lat;
30 miesięcy w przypadku osób starszych niż 60 lat.

W naszej pracowni przeprowadzamy oba rodzaje testów, które oczywiście swoją formą w żaden sposób się nie różnią. Okres obowiązywania uprawnień może zostać skrócony na wniosek lekarza, który skieruje na badania w przypadku pojawienia się podejrzeń, że osoba pracująca w charakterze egzaminatora nie jest już zdolna do wykonywania zawodu.

Miła atmosfera i brak kolejek

Ponieważ przeprowadzamy badania psychologiczne, to dbamy o to, aby zapewnić swoim klientom jak najlepszy komfort. Sugerujemy jednak, aby na dzień przed wizytą w naszej placówce dobrze się wyspać i przede wszystkim odpowiednio wypocząć. Na badanie nie wolno oczywiście przyjść w stanie po spożyciu alkoholu, jak i nie można przyjmować wcześniej żadnych substancji psychoaktywnych. Zapraszamy do kontaktu. Badania wykonujemy od ręki, bez zapisów w godzinach otwarcia pracowni.

KOGO BADAMY?
Wykonujemy badania psychologiczne kierowców, operatorów oraz innych osób. Nie jesteś pewien czy potrzebujesz takich badań? Śmiało zadzwoń, chętnie podpowiemy - tel. 508 444 628, ul. Mińska 15, Warszawa
Wykonujemy również badania psychologiczne na broń, dla prawników oraz ochrony.

Jeśli potrzebujesz takich badań, zadzwoń: 508 444 628